Najnowsze aktualności:

Tydzień grecki

Tydzień 20-24.03. to w naszym przedszkolu tydzień grecki. W czasie jego trwania przedszkolaki poznawały kulturę i zabytki Grecji pod czujnym okiem naszej wolontariuszki Greczynki. Dzieci mogły spróbować greckich potraw przygotowanych przez panie kucharki, obejrzeć prezentację wolontariuszki o jej ojczyźnie, a także wziąć udział w olimpiadzie. Podczas tych tradycyjnych greckich zawodów, które zapoczątkowało uroczyste zapalenie znicza,  dzieci wykazały się wielkim duchem walki, nie zapominając jednak o zasadzie “fair play”. Wszyscy dzielni sportowcy zostali uhonorowani złotymi medalami przez samą Panią dyrektor. Na koniec by uczcić tę podniosłą chwilę odtańczyliśmy tradycyjną Zorbę.

Czytaj dalej

Prezentacja o zwierzętach

“Każdy ma jakiegoś bzika…” mogłaby zanucić jedna z dziewczynek z naszego przedszkola. Jej pasją są zwierzęta domowe, a szczególnie psy i koty. Dziewczynka bardzo interesująco opowiedziała o ich pielęgnacji, pokazała także swoją kolekcję książek i zabawek związanych z milusińskimi. Co ciekawe zaprezentowała ona kolegom z grupy zdjęcia swojego domowego kotka.

Czytaj dalej

Prezentacja o rycerstwie

Swoją pasją podzielił się z nami absolwent naszego przedszkola. Michał interesuje się rycerstwem. Oprócz przedstawienia wielu ciekawych faktów z życia rycerzy zaprezentował on swoją kolekcję zbroi. Jak widać zabawie nie było końca.

Czytaj dalej

Zajęcia z robotami

Super ciekawe zajęcia z naszymi przedszkolakami poprowadził doktorant Politechniki Warszawskiej pan Piotr Gazda. Prowadzący wytłumaczył dzieciom zasady działania robotów, a po krótkim pokazie oddał piloty w ich ręce;) Jak się domyślacie radość najmłodszych nie miała końca, gdy roboty poruszały się pod ich dyktando. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy p. Piotrowi za tak fascynujące zajęcia

Czytaj dalej

Starsze wiadomości:

Nasi Sponsorzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress