Najnowsze aktualności:

1% dla Naszego Przedszkola

Zachęcamy Przyjaciół, Znajomych, Znajomych-Znajomych i wszystkich, którzy mają takie życzenie do przekazania 1% swojego podatku dla Przedszkola Nr 245 dla Dzieci Słabowidzących “Sowy Mądrej Głowy”.

Zebrane środki przeznaczymy na doposażenie gabinetu okulistyczno-ortoptycznego w przedszkolu w sprzęt do rehabilitacji wzroku naszych dzieci.

KRS: 0000203893
Cel szczegółowy 1%: przedszkole 245

DZIĘKUJEMY!!!!

Czytaj dalej

Bal

Dnia 11 stycznia nasz hol zamienił się w bajkową podwodną krainę, a zamiast dzieci w przedszkolu bawiły się piękne księżniczki, dzielni rycerze, kolorowe motyle i groźni piraci. Wszystkie postaci tańczyły ile sił, a kroku próbowali dorównać im rodzice i ciocie. Zabawa była przednia, ale teraz już pora obmyślać stroje na przyszły rok:)

Czytaj dalej

Finał dzielnicowego konkursu fotograficzno-plastycznego “Tropami bielańskich zwierząt”

Dnia 9 stycznia w naszym przedszkolu odbył się finał dzielnicowego konkursu “Tropami bielańskich zwierząt”. W naszych murach gościliśmy przedstawicieli władz dzielnicy, dyrektorki i nauczycieli bielańskich przedszkoli oraz oczywiście laureatów konkursu. Finał umilił występ najstarszej grupy oparty na wierszach J. Brzechwy. Po występie przedszkolaki z bielańskich placówek odebrały zasłużone nagrody. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom!!!

Czytaj dalej

Wizyta św. Mikołaja

Ho ho ho, nasze przedszkole odwiedził specjalny gość. Zanim jednak przybył, dowiedzieliśmy się kto przynosi prezenty dzieciom w innych krajach oraz wspólnie się bawiliśmy. Na koniec przez okno wpadł nasz polski Mikołaj i obdarował wszystkie grzeczne dzieci prezentami:)

Czytaj dalej

Spotkanie z adwokat

W środę 20.12. dzieci ze średniaków i starszaków brały udział w spotkaniu z panią adwokat Jolantą Kowalczyk – członkiem Krajowej Rady Adwokackiej. Dowiedzieliśmy się jaka jest różnica między adwokatem, prokuratorem i sędzią oraz jakie są ich powinności. Powtórzyliśmy sobie także Prawa Dziecka.
To były bardzo ciekawe zajęcia!

Czytaj dalej

Starsze wiadomości:

Nasi Sponsorzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress