Najnowsze aktualności:

DZIEŃ OTWARTY W NASZYM PRZEDSZKOLU

Zapraszamy dzieci słabowidzące, z wadami wzroku, zezem, niedowidzeniem i innymi schorzeniami narządu wzroku oraz Rodziców na dzień otwarty, który odbędzie się 6.03.2018r. od godz. 9:30 w Przedszkolu Nr 245 w Warszawie, ul. Pruszyńskiego 1.

Dzień otwarty to dla dzieci czas wspólnej zabawy w miłej atmosferze a dla Rodziców możliwość poznania przedszkola oraz konsultacji z nauczycielami i specjalistami pracującymi w placówce.

ZAPRASZAMY!!!

 

Dzień otwarty_6.03.2018

Czytaj dalej

Rekrutacja

Rozpoczynamy rekrutację do naszego przedszkola na rok szkolny 2018/2019. Szczegóły w zakładce “Rekrutacja”. Zapraszamy!

Czytaj dalej

1% dla Naszego Przedszkola

Zachęcamy Przyjaciół, Znajomych, Znajomych-Znajomych i wszystkich, którzy mają takie życzenie do przekazania 1% swojego podatku dla Przedszkola Nr 245 dla Dzieci Słabowidzących “Sowy Mądrej Głowy”.

Zebrane środki przeznaczymy na doposażenie gabinetu okulistyczno-ortoptycznego w przedszkolu w sprzęt do rehabilitacji wzroku naszych dzieci.

KRS: 0000203893
Cel szczegółowy 1%: przedszkole 245

DZIĘKUJEMY!!!!

Czytaj dalej

Bal

Dnia 11 stycznia nasz hol zamienił się w bajkową podwodną krainę, a zamiast dzieci w przedszkolu bawiły się piękne księżniczki, dzielni rycerze, kolorowe motyle i groźni piraci. Wszystkie postaci tańczyły ile sił, a kroku próbowali dorównać im rodzice i ciocie. Zabawa była przednia, ale teraz już pora obmyślać stroje na przyszły rok:)

Czytaj dalej

Finał dzielnicowego konkursu fotograficzno-plastycznego “Tropami bielańskich zwierząt”

Dnia 9 stycznia w naszym przedszkolu odbył się finał dzielnicowego konkursu “Tropami bielańskich zwierząt”. W naszych murach gościliśmy przedstawicieli władz dzielnicy, dyrektorki i nauczycieli bielańskich przedszkoli oraz oczywiście laureatów konkursu. Finał umilił występ najstarszej grupy oparty na wierszach J. Brzechwy. Po występie przedszkolaki z bielańskich placówek odebrały zasłużone nagrody. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom!!!

Czytaj dalej

Starsze wiadomości:

Nasi Sponsorzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress