Dla Rodziców

Najważniejsze informacje dla Rodziców naszych Przedszkolaków.

Rekrutacja

  Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA SPECJALNEGO NR 245 DLA DZIECI SŁABOWIDZĄCYCH W WARSZAWIE ODBYWA SIĘ W SPOSÓB TRADYCYJNY POPRZEZ ZŁOŻENIE DOKUMENTÓW W WERSJI PAPIEROWEJ   Podstawą przyjęcia dziecka do przedszkola jest posiadanie orzeczenia do kształcenia specjalnego wydanego ze względu na niepełnosprawność wzrokową dziecka. Rodzice/opiekunowie prawni dzieci, które już uczęszczają do naszej  (...)

Czytaj dalej

Dyżur wakacyjny

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkole pełni dyżur wakacyjny w terminie 02.07-13.07.2018r. informacja_o_dyzurach dyzury_letnie_w przedszkolachspecjalnych2018 karta_zgloszenia (2)

Czytaj dalej

Kalendarz imprez

  Kalendarz imprez do pobrania w pdf    

Czytaj dalej

Informacja o opłatach

Zgodnie z  art.4 ust.1 pkt 3 Uchwały Nr XXXIX/1031/2017 Rady m.st. Warszawy z dnia 19 stycznia 2017 r. w sprawie opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci w wieku do lat 5 i czasu przeznaczonego na bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w przedszkolach m.st. Warszawy - rodzice dzieci posiadających orzeczenie  (...)

Czytaj dalej

System iPrzedszkole

Zapraszamy Rodziców/opiekunów prawnych dzieci do zapoznania się z procedurą korzystania z systemu iPrzedszkole obowiązującą w naszej placówce. iPrzedszkole

Czytaj dalej

Zmiana sposobu pobierania opłat

Tekst ujednolicony Uchwały Nr XVII/326/2011 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 16 czerwca 2011r. w sprawie opłat za świadczenia i czasu przeznaczonego na bezpłatne nauczanie, wychowania i opiekę w przedszkolach m.st. Warszawy. Zobacz tekst jednolity Uchwały

Czytaj dalej

Opłaty za przedszkole

Od dnia 1.09.2014r. rodzice dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zostały zwolnione z opłaty za pobyt w przedszkolu ponad czas przeznaczony na realizację podstawy programowej.

Czytaj dalej

Nasi Sponsorzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress