Nasi Sponsorzy

Poznaj listę Firm i Fundacji, które wspierają działalność przedszkola. Serdecznie Wam wszystkim dziękujemy!!! Jeżeli chcesz dołączyć do grona Sponsorów naszej placówki, zapoznaj się z informacjami zawartymi poniżej. Wszystkie uzyskane przez nas środki przeznaczamy na cele przedszkolne!

Zostań Sponsorem

Nasza placówka jest miejscem specjalistycznej opieki okulistyczno-edukacyjnej dla dzieci z różnymi schorzeniami narządu wzroku. Staramy się zapewnić zarówno profesjonalną opiekę medyczną, jak i bogatą ofertę programową dla dzieci do nas uczęszczających. Wymaga to nie tylko dużego zaangażowania i czasu wszystkich osób pracujących w przedszkolu, ale także pieniędzy.

Chętnie nawiążemy współpracę w różnym zakresie sponsorowania:

  • Doposażenie przedszkola w pomoce dydaktyczne dla dzieci słabo widzących i niewidomych, zabawki, sprzęt komputerowy, artykuły plastyczne, biurowe, środki czystości, itp.
  • Całkowite lub częściowe finansowanie organizowanych imprez, teatrzyków, wycieczek, zajęć dodatkowych, festynów, nagród konkursowych, upominków dla dzieci, np. mikołajkowych, z okazji Dnia Dziecka, itp.
  • Organizację szkoleń , warsztatów dla rodziców i nauczycieli, spotkań, pogadanek, itp.
  • Inne atrakcyjne propozycje.

W zamian oferujemy zamieszczenie informacji o sponsorze na stronie internetowej placówki oraz tablicach ogłoszeniowych w budynku przedszkola.

Każdy nasz sponsor jest nagradzany pięknymi pracami dzieci, które z powodzeniem mogą udekorować firmowe ściany.

Wspierają nas:

 

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych

Dzięki środkom otrzymanym z KDPW w 2011r. został zakupiony nowy sprzęt medyczny do gabinetu okulistyczno-ortoptycznego. Nowy tonometr oraz lampa szczelinowa służą do diagnozy okulistycznej i leczenia naszych dzieci. Natomiast środki finansowe otrzymane w 2012r. zostały przeznaczone na zakup nowego sprzętu na plac zabaw oraz dalsze doposażenie gabinetu okulistycznego. Nowe huśtawki, karuzela  (...)

Czytaj dalej

Fundacja "Pomóżmy Dzieciom"

Fundacja "Pomóżmy Dzieciom" w 2011r. przeznaczyła środki finansowe na zakup drobnego sprzętu do terapii Integracji Sensorycznej oraz zakup pomocy dla dzieci niewidomych.

Czytaj dalej

Fundacja "Przygoda z Edukacją"

Dzięki fundacji przedszkole otrzymało nową tablicę interaktywną wraz z projektorem, laptopem i oprogramowaniem.

Czytaj dalej

Nasi Sponsorzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress