Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych

Dzięki środkom otrzymanym z KDPW w 2011r. został zakupiony nowy sprzęt medyczny do gabinetu okulistyczno-ortoptycznego. Nowy tonometr oraz lampa szczelinowa służą do diagnozy okulistycznej i leczenia naszych dzieci.

Natomiast środki finansowe otrzymane w 2012r. zostały przeznaczone na zakup nowego sprzętu na plac zabaw oraz dalsze doposażenie gabinetu okulistycznego. Nowe huśtawki, karuzela i bujaki to ogromna radość dla naszych dzieci.

W 2013r. także mogliśmy liczyć na hojność KDPW. Dzięki wsparciu finansowemu doposażyliśmy przedszkolny plac zabaw w Jeepa na sprężynie, który cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci. Dużym przedsięwzięciem było również zakupienie altany ogrodowej która posłużyła do stworzenia “Zielonego kącika edukacyjnego”, w którym w okresie letnim prowadzone są zajęcia na świeżym powietrzu. Również wyposażenie gabinetu okulistyczno-ortoptycznego zostało wzbogacone o kasetę szkieł próbnych, oprawki uniwersalne, pupilimetr elektroniczny i tablice do badania wzroku dzieci.

Nasi Sponsorzy: