Nasze sukcesy

Dzieci z naszego przedszkola regularnie odnoszą sukcesy w wielu konkursach. Jesteśmy z tego dumni i zapraszamy do zapoznania się z galerią osiągnięć.

 

II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Wisła w moim mieście"

Grupa dzieci z IV grupy (Kacper, Justynka, Eliasz, Tomek, Ola i Nicole) wykonało piękną i pracochłonną pracę na ogólnopolski konkurs "Wisła w moim mieście". Jury doceniło ich wysiłki przyznając im II miejsce. Gratulujemy!!!

Czytaj dalej

II miejsce na Festiwalu "Okular"

Zespół "Sówki Mądre Główki" składający się z reprezentantów starszaków wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie Uzdolnionych Ludzi Artystycznie Różnorako "O.K.U.L.A.R.". Nasze dzielne przedszkolaki zajęły drugie miejsce. Gratulujemy!!!

Czytaj dalej

Wyróżnienie w warszawskim konkursie plastycznym "Od Bałtyku aż po Tatry"

Nicole z gr. IV swoją piękną pracą przedstawiającą Morskie Oko zdobyła wyróżnienie w warszawskim konkursie plastycznym "Od Bałtyku aż po Tatry". Gratulujemy!!!

Czytaj dalej

II miejsce w ogólnopolskim konkursie "Łapy, pióra i rymów cała fura"

Agnieszka z gr. III zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Łapy, pióra i rymów cała fura". Jej praca inspirowana była wierszem L. J. Kerna "Śnieg". Gratulujemy!!!

Czytaj dalej

Festiwal "Kocham Cię Polsko"

Grupa III wystąpiła w bielańskim przeglądzie talentów "Kocham Cię Polsko". Ich taniec rycerski z bum bum rurkami na pewno na długo pozostanie w pamięci widowni. Byliście wspaniali!

Czytaj dalej

Festiwal piosenki angielskiej

Jak co roku dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w festiwalu piosenki angielskiej organizowanym przez śródmiejskie Przedszkole nr 14. W tym roku wystąpiła piątka dzieci z grupy III. Dzieci zaśpiewały piosenkę "What,s that?"

Czytaj dalej

Konkurs "Płynie Wisła, płynie"

Basia i Paweł z gr. III wzięli udział w konkursie wiedzy o Wiśle. Nasi reprezentanci odpowiedzieli bezbłędnie na wszystkie pytania. Do przedszkola wrócili z ciekawymi książkami i dyplomami.

Czytaj dalej

Festiwal OKULAR

Grupa III wzięła udział w Ogólnopolskim konkursie uzdolnionych ludzi artystycznie wielorako OKULAR. Nasze przedszkolaki zachwyciły jury tańcem do piosenki "Witajcie w naszej bajce" i zdobyły wyróżnienie. GRATULUJEMY !!!

Czytaj dalej

Ania Nurzyńska z gr. IV za kartkę świąteczną wykonaną pod kierunkiem p. Jolanty Cergowskiej otrzymała III miejsce w konkursie "Sercem Malowane - najpiękniejsza kartka wielkanocna". Gratulujemy!!!

Czytaj dalej

Anna Nurzyńska z gr. IV otrzymała wyróżnienie w warszawskim konkursie plastycznym "Na zwiastowanie przybywaj bocianie".

Czytaj dalej

VI Ogólnopolski i II Międzynarodowy Konkurs Multimedialny Małych Form Parateatralnych "Smykolandia" 2016

Dzieci z gr IV z p. Jolantą Cergowską i p. Lidią Jędrzejuk zdobyły wyróżnienie za przedstawienie w VI Ogólnopolskim i II Międzynarodowym Konkursie Multimedialnym Małych Form Parateatralnych "Smykolandia" 2016. Specjalne wyróżnienie otrzymał też kostium smoka wawelskiego. Gratulujemy naszym małym aktorom:)

Czytaj dalej

I miejsce Tymona w dzielnicowym konkursie literackim

Tymon z gr. 4 zajął I miejsce w dzielnicowym konkursie "Chodź opowiem Ci bajeczkę" na stworzenie swojej własnej książeczki. Zwycięska praca powstała pod kierunkiem p. Joli Cergowskiej. Gratulujemy talentu literackiego i plastycznego!!!

Czytaj dalej

Konkurs "Wiersze Doroty Gellner"

Trójka dzieci z naszego przedszkola wzięła udział w dzielnicowym konkursie recytatorskim "Wiersze Doroty Gellner". Gratulujemy!

Czytaj dalej

Mikrofon dla każdego 2015

Tym razem dzieci z naszego przedszkola zajęły aż dwa miejsca na podium w tym dzielnicowym konkursie muzycznym. Viktoria Duda zdobyła I miejsce śpiewając "Kołysankę dla E.T., a Aleksandra Śmigielska III miejsce za piosenkę "U lekarza". Serdecznie gratulujemy !!!

Czytaj dalej

W warszawskim parku

Martynka z grupy IV została wyróżniona w konkursie plastycznym „W warszawskim parku” zorganizowanym przez Biuro Ochrony Środowiska Urzędu m.st Warszawy. GRATULUJEMY!

Czytaj dalej

Psia gwiazdka

Eryk z grupy IV został wyróżniony w konkursie plastycznym „Psia gwiazdka” zorganizowanym przez Biuro Ochrony Środowiska Urzędu m.st Warszawy. GRATULUJEMY!

Czytaj dalej

Papierowy zawrót głowy- projektujemy nakrycia głowy

Asia z grupy IV zdobyła pierwszą nagrodę w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Papierowy zawrót głowy- projektujemy nakrycia głowy” zorganizowanym przez Przedszkole Nr 409 „Króla Maciusia”. GRATULUJEMY!

Czytaj dalej

Mikrofon Dla Każdego 2014

Wzorem lat ubiegłych również w tym roku mamy laureata konkursu "Mikrofon dla każdego". III miejsce w konkursie zajął Łukasz z gr. IV, który perfekcyjnie zaśpiewał piosenkę "Kto się boi smoka". Gratulujemy!!!

Czytaj dalej

Mikrofon Dla Każdego 2013

W tym roku ponownie odnieśliśmy sukces: II miejsce dla zespołu "Czyścioszki" i III miejsce dla Hathi w kategorii soliści. Gratulujemy!!!

Czytaj dalej

Mikrofon Dla Każdego 2012

I miejsce - Bartek za wykonanie "Piosenki drewnianych lalek". Zobacz film. II miejsce - grupa III za wykonanie piosenki "Plama".

Czytaj dalej

Konkurs Fotograficzny "Pomniki i zabytki Warszawy w obiektywie malucha"

Nasze przedszkole było organizatorem w/w konkursu fotograficznego. Wpłynęło wiele zdjęć zrobionych rękami dzieci zarówno z naszego przedszkola jak i innych placówek.

Czytaj dalej

Wyróżnienie w VII Przeglądzie Bielańskich Przedszkoli "Teatr Marzeń"

Dzieci z grupy IV przygotowały przedstawienie "Czerwony Kapturek", do którego samodzielnie wykonały kukiełki i scenografię. Gratulujemy!

Czytaj dalej

Bielany w kwiatach

Nasze przedszkole zajęło III miejsce w konkursie „Bielany w Kwiatach” organizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.

Czytaj dalej

Grać każdy może

Dzieci z najstarszej grupy wzięły udział w bielańskim konkursie „Grać każdy może”, organizowanym przez Przedszkole Nr 308 „Krasnala Hałabały” pod patronatem Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Bielany, w którym zaprezentowały interpretacje muzyczną wiersza „Ptasie radio” J.Tuwima i zdobyły wyróżnienie. GRATULUJEMY!!!

Czytaj dalej

Niezwykłe ZOO, czyli fiku-miku co można zrobić z makulatury i plastiku

czyli konkurs organizowany przez Przedszkole nr 409 w Warszawie. Otrzymaliśmy wyróżnienie za naszą pracę:

Czytaj dalej

Najpiękniejsza palma i stroik wielkanocny

czyli VI edycja ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez Przedszkole Nr 49 w Krakowie. Patronat honorowy konkursu objął Małopolski Kurator Oświaty, natomiast patronat medialny – „Bliżej przedszkola. Wychowanie i Edukacja”. Otrzymaliśmy I nagrodę:

Czytaj dalej

Grafika - rycie dłutem na tablicach gipsowych

Pamiętacie zajęcia w pracowni plastycznej i pracę wykonywaną pod kierunkiem p. Tadeusza na XIII Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży Toruń 2002? Na przegląd wpłynęło ok. 12 500 prac dzieci z 52 krajów świata. Nasze prace zostały wyróżnione i otrzymaliśmy wspaniałe dyplomy. Jest to nasz ogromny sukces, z którego bardzo się cieszymy!!! Warto było poświęcić  (...)

Czytaj dalej

Nasi Sponsorzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress