Dzień Rodziny część 2.

Po występach nastąpiło rozstrzygnięcie naszego rodzinnego konkursu fotograficznego „Cztery pory roku w obiektywie sówki mądrej główki”. Komisja zachwycona fotografiami nagrodziła wszystkich uczestników.

A na koniec w przedszkolnym ogrodzie czekała wielka atrakcja: festyn.

Rodzice z wszystkich grup przygotowali swoje stoiska z różnymi aktywnościami. Sówki mogły sobie zrobić skarpetkowe ludziki, marakasy z rolek, zapozować na stoisku do robienia śmiesznych zdjęć oraz rozwinąć swoje artystyczne talenty podczas malowania farbami, a nawet rzucać do celu balonami napełnionymi wodą:)

Ale największą popularnością cieszyło się chyba stanowisko prowadzone przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 8 dla Dzieci Słabowidzących. Tutaj dzieci mogły pobawić się z psem terapeutą i zostać ozdobione brokatowym tatuażem.

Dziękujemy naszym gościom i rodzicom za wspaniałą atmosferę i zabawę. Dobrze, że następny Dzień Rodziny już za rok.