przygotowały dla nas wspaniałe przedstawienia
Uroczyste zakończenie roku cz. I
W tym roku Niebieskie Sówki przedstawiły pełną humoru wersję bajki o Kopciuszku, która nie myła nóżki ![]()
Natomiast Żółte Sówki piosenkami i wierszykami przypomniały nam jak należy dbać o swoje zdrowie, nie tylko na wakacjach

















