Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA SPECJALNEGO NR 245 DLA DZIECI SŁABOWIDZĄCYCH W WARSZAWIE ODBYWA SIĘ W SPOSÓB TRADYCYJNY – NIE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.

Podstawą przyjęcia dziecka do przedszkola jest posiadanie orzeczenia do kształcenia specjalnego wydanego ze względu na schorzenia narządu wzroku.

Rodzice/opiekunowie prawni dzieci, które już uczęszczają do naszej placówki w dniach 22.03.-28.03.2017r. składają “Potwierdzenie woli kontynuowania przez dziecko edukacji przedszkolnej w kolejnym roku szkolnym”.

Rekrutacja na wolne miejsca do przedszkola na rok szkolny 2016/2017 będzie odbywała się w dniach 29.03-11.04.2017r. W przypadku dalszych wolnych miejsc dziecko z orzeczeniem do kształcenia specjalnego może być przyjęte w trakcie trwania roku szkolnego.

Rodzice/opiekunowie dziecka składają osobiście u Dyrektora przedszkola:

• Kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola
  • Orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego
  • Akt urodzenia dziecka (do wglądu) lub inny dokument (np. Książeczka zdrowia) poświadczający datę urodzenia dziecka

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie z Dyrektorem przedszkola (tel. 22 834 06 89, e-mail: sekretariat@przedszkole245.waw.pl lub rodzice@przedszkole245.waw.pl

Dokumenty do pobrania:

Karta_zgłoszenia