Informacje

Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi naszego przedszkola oraz Dzielnicy Bielany. Tutaj znajdziesz również informacje o sponsorach i aktualnie ogłoszonych zamówieniach publicznych.

 

Wolontariat

Od 2009 roku uczestniczymy w europejskim programie „Wolontariat Europejski”. Posiadamy status organizacji goszczącej, co oznacza, że możemy gościć wolontariuszy z różnych krajów Unii Europejskiej. Funkcję organizacji koordynującej pobyt wolontariuszy pełni Polska Fundacja im. Roberta Schumana. Program Wolontariatu Europejskiego jest finansowany przez Komisję Europejską w ramach Programu "Młodzież w Działaniu". 1 styczna 2014r.  (...)

Czytaj dalej

Nasi Sponsorzy

Poznaj listę Firm i Fundacji, które wspierają działalność przedszkola. Serdecznie Wam wszystkim dziękujemy!!! Jeżeli chcesz dołączyć do grona Sponsorów naszej placówki, zapoznaj się z informacjami zawartymi poniżej. Wszystkie uzyskane przez nas środki przeznaczamy na cele przedszkolne! Zostań Sponsorem Nasza placówka jest miejscem specjalistycznej opieki okulistyczno-edukacyjnej dla dzieci z różnymi schorzeniami narządu wzroku.  (...)

Czytaj dalej

Zamówienia publiczne

Tutaj znajdziesz informacje o aktualnych zamówieniach publicznych ogłoszonych przez nasze przedszkole, a także o rozstrzygnięciach zakończonych zamówień. Ogłoszenie o wyborze oferty na sukcesywną dostawę artykułów spożywczych, warzyw i owoców do kuchni Przedszkola 04.12.2017 Ogłoszenie o wyborze oferty Zapytanie ofertowe dotyczące sukcesywnych dostaw artykułów spożywczych, warzyw i owoców do kuchni Przedszkola 23.11.2017 ZAPYTANIE OFERTOWE FORMULARZ OFERTY Cz I zał. 2A Cz  (...)

Czytaj dalej

Nasi Sponsorzy:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress