KOMUNIKAT!!!

Drodzy Rodzice,

Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich, decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia w przedszkolu zostają zawieszone od 12 marca 2020r.

W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze; od 16 do 25 marca – przedszkole będzie zamknięte!

Jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS.

Przekażcie osobom, które będą opiekować się Waszym dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;

Rygorystycznie przestrzegajcie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie!

Śledźcie na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora przedszkola.